II. Etapa rekonstrukce recepce hotelu Clarion Congress Hotel Prague

Klient:Best Properties South, a.s
Plocha:500 2
Realizace:2018-07

Činnosti:


Sektor:
  • Hotely

II. Etapa rekonstrukce recepce hotelu Clarion Congress Hotel Prague

Ve II. etapě bylo zrekonstruováno zbývajících cca 500m2 plochy - proveden celkový fit-out baru ve vstupním lobby hotelu Clarion.
Během kompletní rekonstrukce byla položena nová dlažba, obloženy sloupy velkoformátovým obkladem Laminam, na dalších stěnách byl pak proveden 3D obklad z lakované MDF, HPL obklad z kompozitu a prémiové tapety Vescom v zakázkovém designu. Zajímavostí celého prostoru jsou mechové stěny, které navozují atmosféru zeleně.
Podhledy jsou řešeny pomocí 3D tvarovek vytvářejících světelné rampy pro LED osvětlení, které lemují pole tvořená akustickým děrovaným podhledem Knauf. Součástí II. Etapy rekonstrukce byl hlavně prostor Lobby baru s přilehlými prostory k posezení. Interiér Lobby baru zpestřují designová svítidla vytvořená z MDF kruhů s vloženým LED páskem. Tyto MDF kruhy jsou zavěšené na kovových lankách. Vnitřní prostor mezi kruhy je vyplněn kruhovými světly, které se střídající se se zavěšenými řetízky a vše vytváří dojem soustředných kruhů.
Samotný bar byl vytvořen jako soustava zakázkových skříněk a technických gastro zařízení. Vše je pak zabaleno do Corianových pracovních desek a ozvláštněno pohledovou vrstvou „šupin“ z očalouněných desek. Specialitou baru je pak designový nářezový stroj. Jako podhled nad barem byl použit systém ocelových sítí se zavěšenými „chipsi“ z dýhy.
V další etapě se bude pokračovat rekonstrukcí restaurace Veduta a souběžně i vstupního lobby hotelu.
Další reference ze stejné kategorie

KONTAKT

Created 2022 by SEO optimalizace s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace