Příčky > Přestavitelné skleněné příčky CLARUS > Typy systémových příček CLARUS

Typy systémových příček CLARUS

 

CLARUS - Typy systémových příček

1) "CLARUS S1" – CLARUS Simplus 1

Jednoduchý příčkový systém, umožňující čisté rozčlenění prostoru při použití minimální profilace (tenkostěnné hliníkové kotvicí profily pouze u podlahy a u stropu) a maximální plochy skleněných panelů. Důraz je kladen na světelný komfort, lehkost, jednoduchost, vzdušnost, ale také na praktičnost. Skleněné panely tl. 10 a 12 mm jsou spojenyna sraz – lepený spoj bez profilů. Vzduchová neprůzvučnost příček Rw = 35 - 36dB.

2) "CLARUS S2" – CLARUS Simplus 2

Jednoduše zasklené rámové příčky jsou dalším produktem systémové řady CLARUS. Lehká hliníková rámová konstrukce s libovolně volitelnou moduláží dává téměř neomezené možnosti při projektování interiérových dělících konstrukcí s cílem uspokojit přání každého klienta. Skleněné panely tl. 5 až 8 mm jsou pružně uloženy po celém obvodu do systémových drážek hliníkových profilů, pohledově zakryté hladkou hliníkovou lištou s důrazem na čistotu detailu spojů.

3) “CLARUS A1” – CLARUS Acoustic 1

CLARUS A1 je technicky vylepšenou variantou příček CLARUS S1. Byl vyvinut za účelem zajištění maximální akustické pohody místnosti. Jedná seo příčkový systém s dvojitým zasklením s použitím tenkostěnných hliníkových kotvicích profilů pouze po obvodu stěny. Jednotlivé skleněné panely (sklo kalené nebolepené tl. 10 – 12 mm) mm) jsou vloženy do obvodových profilů a jejich svislé hrany jsou spojeny tak,aby vznikl homogenní dělicí prvek zajišťující vzduchovou neprůzvučnost až Rw = 45 dB.

4) “CLARUS A2” – CLARUS Acoustic 2

CLARUS A2 je zesílenou variantou příček CLARUS S2. Jedná se o lehkou ale pevnou rámovou hliníkovou konstrukci s dvojitým zasklením. Modulové řešení je omezeno pouze výrobními parametry skleněné výplně a statikou zvoleného typu příček, čímž dává velký prostorpři členění interiéru. Výplň hliníkového rámu tvoří skleněné panelytl. 5 až 8 mm (lepené nebo kalené), zalištované pohledově hliníkovou lištou. Vzduchová neprůzvučnost příčky při použití skel lepených 3.3.1. mm + 4.4.1 mm Rw = 43 dB.

 

KONTAKT

Created 2022 by SEO optimalizace s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace